Zastosowanie oleju kokosowego

Olej kokosowy w 92% składa się z nasyconych kwasów tłuszczowych, które są dużą częścią z trójglicerydów o średniej łańcuchem. Ostatnie dają charakterystykę; średniej łańcuch trójglicerydów faktycznie nie przeszkadzają organizmowi składniki odżywcze zawarte.

Właściwości oleju kokosowego

Olej kokosowy jest odporna na utlenianie w porównaniu i termicznie stabilny, tzn. nie zaczynają się szkodliwe procesy utleniania, jak i proliferacji komórek. Dym popularnym miejscem jednymi z najwyższych

Olej kokosowy do kuchennego użytku, po użyciu, należy zauważyć, że, podczas gdy inne oleje roślinne uniwersalnego zastosowania ropy naftowej, pogorszenie jakości, nie zaleca się do momentu, aż olej kokosowy jest wysoka stabilność – resztki jedzenia starannie filtrowane po – może być ponownie użyty.

Do pieczenia, gotowania może być stosowany sam w sobie, ale efekt uzyskuje się wtedy, gdy oliwa z oliwek wymieszać z mieszanką 30 do 50% oleju kokosowego; temperaturę i kosztuje 175 stopni.  Olej kokosowy, temperatura topnienia wynosi 24-25° C między, na przykład, samo w sobie nie używać, ponieważ schłodzone warzywa natychmiast zamarł.

Olej kokosowy terapia

Stałe, olej kokosowy, nie kawałek, możemy , stopić go i umieścić uchwyt na kostki lodu. Pozostawić do schłodzenia do stałego. Niech kokosowego kostek oleju z uchwytu i włożyć je do szczelnie zamykanego pojemnika. Podczas gdy w kuchni temperatura nie jest zbyt wysoka, olej kokosowy się nie stopi, ale można go trzymać w lodówce. Olej kokosowy kostek po prostu można używać, gdy jest to potrzebne podczas gotowania.

Jeśli w przepisie trzeba roztopić olej kokosowy, umieścić go na patelni i umieścić, że mały płomień. Olej kokosowy, bo ona już 25 stopni odwilż. Stałe olej kokosowy stosowany regularnie, najlepiej z piecem wypoczynkowa, aby go zapisać, tak jak w tym przypadku ciepło, które jest w stanie ciekłym, a przy tym od razu używać do pieczenia, gotowania.

Olej kokosowy w kuchni, ale do tej pory w łazience, więc zatrzymał się, nie wymaga ekstremalnych warunkach. Olej kokosowy można używać bez oleju i większość (jeśli nie wszystkie) olej zamiast piekarnika, kiedy. Jednak nie zapominajmy, że olej kokosowy zastyga podczas zimnej składnik jest w kontakcie z, jak jaja lub mleko, więc najlepiej wszystkie składniki w temperaturze pokojowej, zanim będziemy mogli je mieszać z olejem kokosowym.

Olej kokosowy jest jednym z najlepszych w kuchni. Jeżeli przepis na ciasto na stałe, olej, irlandzki, stałe, olej kokosowy, który używasz; jeśli to ghee lub chcesz swobodnie formie, należy użyć. Zdrowy poczęstunek, który może wytrzymać przyczepność na krakersy i chipsy. Smaczne i zdrowe przekąski możemy zrobić, jeśli popcorn dach trochę oleju kokosowego z wodą. Olej kokosowy nadaje słodki smak kukurydzy, w zrobić to bez oleju na szczycie.

Wymiana oleju, jeśli nie masz masła lub po prostu nie chcesz zawsze moja wina, chleb, korzystać z jaja do pieczenia, nie wahaj się użyć zamiast oleju kokosowego. Tylko na następny Uwaga: olej kokosowy – stałe elementy ze względu na 25% mniej niż masło. Warzywa mają odwagę olej roślinny zamiast oleju kokosowego. Weźmy nasze jedzenie, Świeżo upieczony kurczak pierś czerwona magia idealnie nadaje się olej kokosowy.

Warzywa spokojna woda, możemy z nim, tylko po to, aby zwrócić uwagę na zimno, unikać kontaktu z olejem kokosowym, ponieważ ja, jak już zostało powiedziane, że kiedy on zamarł. Olej kokosowy jest najprostszym i największym w sałatkach, aby to zrobić, należy użyć specjalny sos może być wykonane szybko i poprawnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *